HET TEAM LEEFOMGEVING

Sinds oktober 2016 werken er ook Wijkteams Leefomgeving in de gebieden. Zij vervangen de taken van de voormalige wijkregisseurs. Het gebied Noord West omvat de wijken Klarendal, Sint Marten, Sonsbeekkwartier, Burgemeesterswijk, Hoogkamp, Klingelbeek, Heijenoord en Lombok. Vanuit een plek in de wijk houden zij zich bezig met zaken als veiligheid, onderwijs, openbare ruimte, eigenlijk met alles wat speelt in de wijk.

Uitzondering is Zorg & Welzijn, want daar houdt het Sociale Wijkteam zich voornamelijk mee bezig.

Bij Klarendal betrokken wijkmanagers

Mirjam Dulk, mirjam.dulk@arnhem.nl, tel. 06-21174455

Fred de Bruijn, fred.de.bruijn@arnhem.nl, tel. 026-3775097

Patricia Vleeming, teamsecretaris, algemene zaken,
noord-west@leefomgevingarnhem.nl, tel. 026-3774841

Klik HIER voor meldingen in de openbare ruimte

Klik HIER om uw buurt groener te maken

Andere wijkmanagers

Caroline Baarschers, caroline.baarschers@arnhem.nl, tel. 026-3774440
Franka Boudewijn, franka.boudewijn@arnhem.nl, tel 026-3773501
Els van Outvorst, els.van.outvorst@arnhem.nl, tel. 026-3773440